KURUMSAL

hakkımızda

hakkımızda

Ankara’nın gözde lokasyonunda bulunan dört yıldızlı UK Ankara Hotel, misafirlerine her noktaya kolayca ulaşma imkanı sağlamanın yanı sıra, şehrin dinamizmi içinde hareketli bir hayat sunuyor.

UK Ankara’da,
yaşamın içinde…

UK Ankara Hotel, Ankara’nın en işlek ve önemli caddelerinden olan Tunal Hilmi ve Tunus Caddesi’ne yrüme mesafesindedir. UK Ankara’nın misafirleri, Ankara’nn tarihi ve turistik yerlerine, ticari işyerlerine, kurumlara ve eğlence merkezlerine kolayca ulaşabilmektedirler.

İş veya tatil seyahati için Ankara’ya gelen misafirler, UK Ankara’nın özenli ve samimi misafirperverliğinin tadını çıkaracak.

UK Ankara Hotel, AŞTİ’ye 16 dakika, Esenboğa Havalimanı’na 37 dakika, Hızlı Tren Garı’na 10 dakika ve TBMM’ye 800 m mesafede olup, kolay ulaşım hizmeti sağlamaktadır.

İNSAN KAYNAKLARI BAŞVURU FORMU

UK Ankara bünyesinde çalışmak ve ailemizin üyesi olmak için aşağıda yer alan insan kaynakları formunu doldurabilir, özgeçmişinizi sisteme yükleyebilirsiniz.

KURUMSAL DÖKÜMANLAR

Kurumsal kimliğimizi daha yakından tanımak için aşağıda yer alan dokümanlara ulaşabilir, UK Ankara dünyasnın tüm detaylarını keşfedebilirsiniz.