KURUMSAL

hakkımızda

hakkımızda

Ankara’nın gözde lokasyonunda bulunan dört yıldızlı UK Ankara Hotel, misafirlerine her noktaya kolayca ulaşma imkanı sağlamanın yanı sıra, şehrin dinamizmi içinde hareketli bir hayat sunuyor.

DETAYLAR

OTEL

odalarımız

odalarımız

UK Ankara’da herkes için bir oda var…

1 adet Kral Dairesi, 2 adet Bağlantılı Oda, 2 adet Bedensel Engelli Odası, 30 Adet Büyük Oda, 10 adet Aile Odası ve 52 adet Standart Oda olmak üzere toplamda 97 oda ve 196 yatak kapasitesi ile ihtiyaçlarınıza yönelik konforlu deneyim sizleri bekliyor.

DETAYLAR

OTEL

ayrıcalıklar

ayrıcalıklar

UK Ankara’nın ayrıcalıklı dünyası, size rahat bir dinlenme alanı sunarken aynı zamanda bir yaşam alanı vadediyor. Geniş alan ve yatak kapasitesi, konforlu dinlenme alanları, Türk mutfağının eşsiz lezzetlerinin yanı sıra, kapalı otopark, 200 kişi kapasitesine varan toplantı salonu, bar ve yaz-kış bahçeleriyle UK Ankara’da konaklamanın keyfini yaşayın.

Sürdürülebilirlik

Otelimizde Türkiye Turizm Geliştirme Ajansının sektörümüze ve paydaşlarımıza sürdürülebilir bir turizm için getirmiş olduğu GSTC(Global Sustainability Tourism Council) standartları kapsamında çevremizi ve doğayı önemsiyoruz. Karbon ayak izimizi küçültmek ve gelecek nesillere daha yaşanabilir, daha temiz bir Dünya bırakmak adına kişisel temizlik malzemeleri kullanımını azaltmayı hedeflediğimizi ve çevre dostu ürünler tercih ettiğimizi sizlere belirtmekten mutluluk duyuyoruz. Hedeflerimizi takiben hijyen standartlarımızdan ödün vermeden, tuvalet kağıdı kullanımı, pet ürünler kullanımını, tek kullanımlık tıraş seti ve diş kiti kullanımlarını azaltmak adına ve de sizlere olan servisimizde kullandığımız ürünlerin içeriklerinde de çevre dostu ürünler tercih ediyor olmak üzerine adımlar atıyoruz. Bu adımlarımızı atarken bizim yanımızda olduğunuz ve gelecek toplumlara daha yaşanabilir bir çevre bırakmamıza destekçi olduğunuz için teşekkür ederiz. Sunumu İncele

İLETİŞİM

konum

konum

UK Ankara, Çankaya ilçe merkezinin tarihi ve hareketli dokusunu taşıyan Kavaklıdere Mahallesi, Büklüm Caddesi’nde yer alıyor.

Başkentin önemli caddelerinin kesişme noktasında, kentin tüm önemli noktalarına yürüme mesafesinde konumlanan UK Ankara, Bakanlıklar, TBBM, Kamu Kurum ve Kuruluşları, STK merkezleri ve yabancı konsolosluklara oldukça yakın konumdadır.

Kavaklıdere Mahallesi, Büklüm Caddesi, No:13, Çankaya/Ankara

HARİTADA GÖSTER

İLETİŞİM FORMU